התחברות

התראה

הפורום נמצא במצב קריאה בלבד.

לאחר יותר מעשור של פעילות, הפורום עובר לקבוצות הפייסבוק הפופולריות

←אוטוקאד טריקים ושטיקים

←פוטושופ- טריקים ושטיקים

←סקצ'אפ- טריקים ושטיקים

←ענבלת- קהילת עיצוב- הקבוצה המקצועית

הפורום עדין יהיה פתוח לקריאה אך לא ניתן להגיב או לשאול שאלות חדשות.

אני מודה לכל המשתתפים-היה לי העונג לעזור לכם במהלך השנים.

כעת אשמח לתת לכם את הכח לעזור אחד לשני בצורה קלה דרך קבוצות הפייסבוק,

מה שיאפשר לי להקדיש את תשומת הלב המלאה לקהילה המדהימה שלנו ובקורסים החדשים.

שלכם,

ענבל(ת)

× פורום למתקדמים בתוכנת סקאטצ'אפ:
יודעים איך לעשות פוש-פול מתוך שינה? הגיע הזמן להתקדם הלאה:
בפורום הזה תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות על המרכיבים המתקדמים של התוכנה כולל שיטות עבודה מתקדמות, פלאגינים, טיפים ושטיקים ועוד.

plugins

לפני 12 שנים 3 חודשים #681 מאת ruthtam
[attachment:1]C:\fakepath\תמונה2.png[/attachment]

[attachment:2]C:\fakepath\תמונה1.png[/attachment]

היי ענבל!!
אלו הודעות שגיאה שהסקצאפ מראה שאני מנסה לפתוח אותו אחרי שהורדתי פלאגינים של delete shorte line ו- cleanup
באתר שממנו הורדתי את הפלאגינים היה רשום שאם הסקצאפ רושם הודעת שגיאה שחסר לו קובץ אז להוריד את הקובץ המשלים מהאתר ולשים בתיקיה של הפלאגין.
הורדתי את הקבצים המדוברים לתיקיית הפלאגינים, (התיקייה נקראת TTLIB2) אבל לא רק שה לא עזר אלא גם שהסקצאפ נסגר כל רגע בלי התרעה מוקדמת. תודה רבה"!!!
לפני 12 שנים 3 חודשים #684 מאת ענבל תורי
הי רות,

ראשית כל, התמונות לא עלו לפורום- כדי להכניס תמונות לפורום הן חייבות להיות בשם באנגלית.

שנית כל- את צודקת לחלוטין שפשוט צריך להוריד את הקבצים החסרים לתיקיית הפלאגינים, הבעיה בתהליך שתיארת נעוצה בכך ששמת אותם בתוך תיקיית TTLIB2.

אני יודעת שזה מבלבל ומאוד לא מסודר בתוך תיקיית הפלאגינים אבל סקאטצ'אפ צריך שתשימי את הפלאיגנים החסרים בתיקייה הכללית ולא בתוך תיקיית משנה.

ברגע שתעבירי את הקבצים ששמת בתיקיית המשנה אל התיקייה הכללית הכל אמור לעבוד.

ספרי לי איך הלך!

בהצלחה,
ענבל
לפני 12 שנים 3 חודשים #685 מאת ruthtam

התמונות שלא עלו הם בעצם הוראות השגיאה אחרי שהכנסתי את את כל מה שהיה בתיקיית ה2_TT לתיקיית הפלאגין ללא תיקית משנה. ניסיתי להוריד את תיקיית ה TT שזו בעצם גרסה יותר מוקדמת אבל ללא הועיל סקצאפ מביא לי את אותם הודעות שגיאה
קבצים מצורפים:
לפני 12 שנים 3 חודשים #686 מאת ענבל תורי
הי רות,

לאחר שהתמונות עלו אני רואה פה 2 בעיות נפרדות:

1. חסרה לך הורדה של הפלאגין Progressbar- פרוגרס-בר הוא מדד ההתקדמות כאשר הפלאגין חושב והוא עובר מאפס עד מאה.
2. אולי הסברתי את עצמי בצורה לא ברורה:
אסור לגעת בחלוקה של התיקיות והקבצים שמגיעים עם הפלאגינים. חלק מהקבצים הרלוונטים לפלאגין יהיו בתוך תקייה או מספר תיקיות וחלק מהם יהיו מפוזרים בתוך תיקיית הפלאגינים הראשית.
כאשר אמרתי לך להעביר את הקבצים, התכוונתי רק את הקבצים שאת הוספת. בקבצים שהיו בתיקית TT_2 אסור לגעת. זה פשוט לא יעבוד אחרת (עובדה :) )

לסיכום, הייתי ממליצה לך למחוק את כל הקבצים שהוספת ולחלץ אותם מחדש מתוך ההורדה של הפלאגין, הפעם לא לגעת בתקיות ובקבצים, ובנוסף, להוריד את הפלאגין החסר: פרוגרסבר.

במידה ועדין יהיו חסרים קבצים, הוסיפי אותם בתוך תיקיית הפלאגינים הראשית ולא בתוך תתי תיקיות.

בהצלחה :)
לפני 12 שנים 3 חודשים #690 מאת ruthtam
וואאוו!! תותחית! זה הצליח.. תודה רבה!
זמן ליצירת דף: 0.271 שניות
Cron Job Starts