חיפוש

קנה מידה באוטוקאד- למה זה כזה סיפור גדול?

הדרכה קצרה ופשוטה להבין סוף סוף מה זה קנה מידה ואיך להשתמש בו!

השקעה:

97.00 
ענבל תורי (ענבלת)

מדריכת הקורס: ענבלת

לאחר שנים שבהם אני מדריכה אוטוקאד ומסבירה את הנושא של קנ”מ שוב ושוב, הבנתי שזה ידע מאוד חשוב שקל לארוז אותו בהדרכה פשוטה אחת.

ההדרכה הזו נמכרת בהצלחה כבר כמה שנים, עם שביעות רצון מירבית מהתלמידים- הם שמחים סוף סוף להבין נושא מורכב זה בצורה פשוטה ומהירה.

מה ההדרכה מכילה?

סרטון ערוך באורך של כשעה

מקצועי ערוך וברור המסביר את כל הנושא.

קובץ תרגול עם הסברים על התרגול

כדי שתוכלו גם לתרגל את החומר, להפיל אסימונים שנתקעו בדרך וגם לדעת שהבנתם.

סיכום הפרמטרים החשובים בתמונות

כך שתוכלו לחזור על ההדרכה בקצרה בהמשך..

תמיכה בשאלות!

אם משהו מההסברים לא ברור בהסברים תוכלו לשאול אותי דרך המייל!

התמיכה דרך המייל מוגבלת לחצי שנה מהרכישה.

קנה מידה- מה זה בכלל?

נבין איך אוטוקאד צריך שנזין לו את הפרמטרים- נלמד גם את המהות אך גם טריק מאוד מהיר שאינו מצריך חשיבה.

- כיצד להשתמש בקנה מידה נכון באוטוקאד במודל ספייס?

נעשה יישור קו עם הדפסה במודל ספייס ונתמקד בהדפסה עם קנה מידה נכון.

-שיטת עבודה נכונה במודל ספייס שתגרום לנו לדעת את גבולות הדף עוד לפני ההדפסה!

בשיטה זו נוכל למקם עוד לפני ההדפסה את הגבולות המדוייקים של הנייר ולדעת בדיוק עד איפה נוכל לשרטט את המקרא, הסטריפ ומחרוזות טקסט.

-כיצד להגדיר לייאאוט לשימוש נכון בקנה מידה באוטוקאד כך שהכל יהיה קל ופשוט ללא המרה חלקי 10.

רוב השרטוטים שאני פוגשת מגיעים בהגדרות לא נכונות שגורמים לעבודה להיות סתם קשה. נלמד איך לעשות את זה קל ומקצועי!

-כיצד לגרום לרשימת קנה המידה להיות מותאמת אישית לנו בכל שרטוט (לא רק בטמפלייט)

טריק קטן שפשוט חוסך בזמן- מעכשיו לא נצטרך לשנות, לערוך ולתהות מה קורה ברשימת קנה המידה בכל אחד מהקבצים שלנו.

-שמעת על אנוטייטיב? שיטה אוטומטית לשינוי קנה מידה למידות, טקסטים, האטצ'ים ועוד..

נכיר את השיטה הזו ונלמד כיצד לבצע אותה על מידות. חשוב לציין כי לא ניכנס לעומק השיטה בהדרכה אלא רק נתחיל להכיר אותה. בסוף ההדרכה תדעו כיצד לגרום לשרטוטים לצאת בקנ"מ הנכון בין אם אתם משרטטים במילימטרים, סנטימטרים או מטרים.

שאלות ותשובות על הדרכת קנה המידה

מה רמת הידע הדרושה כדי להפיק מההדרכה?

ההדרכה מתמקדת בקנה המידה, אין צורך בניסיון עשיר באוטוקאד אבל ניסיון בסיסי בתפקוד פשוט של התוכנה יאפשר לכם להפיק מההדרכה יותר.

לכמה זמן ההדרכה פתוחה?

לכל החיים! מטורף!

מה אם יש לי שאלה?

אם משהו לא היה ברור בהדרכה אפשר לשלוח לי מייל, עד חצי שנה מההדרכה

לכתובת הבאה:

inbal@inbelet.co.il

חשוב לציין כי התמיכה הינה אך ורק על ההסברים שבסרטון ואינה כוללת בדיקת קבצים וכדומה.

איך בשעה אחת נלמד כל כך הרבה?

פשוט מאוד- נושא קנה המידה הוא נושא עקרוני, נבין קודם כל מה הוא אומר ואח"כ נראה כיצד ניישם אותו באוטוקאד.

ההדרכה מסבירה מה זה קנ"מ ואיך לעבוד איתו באוטוקאד, בצורה שהיא בסיסית אך יסודית.

בא לי לדעת מעבר- איפה אפשר להתקדם?

יש לי שלל הדרכות אוטוקאד נוספות,

תוכלו לצפות בהם כאן:

קישור להדרכות מקצועיות נוספות

מה אם יש לי שאלות? אוכל לפנות אלייך?

בהחלט! הקמתי במיוחד לשם כך קבוצה סודית בפייסבוק שתשמור על הפרטיות ושם תוכלו לשאול הכל.

אם יש שאלה מסויימת שתרצו לשאול באופן אישי, מוזמנים גם לשלוח לי מייל ואענה בהקדם האפשרי.

יש לך שאלה לענבלת?