התחברות

התראה

הפורום נמצא במצב קריאה בלבד.

רינדר בהתחלה מעולה ועכשיו כבר לא

לפני 9 שנים 7 חודשים #2894 מאת בר
היי,
אני בניתי ספרייה עם תאורה וcomponents .התחלתי לרנדר את הקומה הראשונה ולא היה שום בעיה . שהתחלתי לעבוד על הקומה השניה ובהתאם הורדתי עוד components למודל ויצרתי חלק בעצמי. סיימתי לרהט ורצית לעשות הדמיה, אך משהו השתנה וvray כאילו ניתקע המון זמן, ואז מופיעה הודעה שהוא לא יכול לרנדר ושאני אבדוק עם יש לי מקום בתקיית הtemp במחשב. כמובן שבדקתי אתה התקייה והיא ריקה. פתחתי סתם קובץ של סקצאפ ולחצתי על רנדור ובשניה הוא התחיל לרנדר בלי שום בעיה במהירות. אך בקובץ הספציפי שאני זקוקה לרנדור, הוא טוען שאי אפשר שאבדוק את תקיית הTEMP וסוגר את התוכנה.. מה קרה? האם זה בגלל המון components שבניתי והוספתי.? ניסיתי גם להעביר את המודל לקובץ חדש ולרנר שם איך הוא שוב זורק אותי החוצה באותה טענה...HELP):
לפני 9 שנים 7 חודשים - לפני 9 שנים 7 חודשים #2895 מאת ענבל תורי
הי בר,

זה נשמע שיש לך בעיה עם תיקיית ה Temp
כנראה היית בתיקיה אחרת ולא הנכונה...

תנסי בנתיב הבא:
C:\Users\User Name\AppData\Local\Temp (%USERPROFILE%\AppData\Local\Temp
לפני 9 שנים 7 חודשים - לפני 9 שנים 7 חודשים #2911 מאת בר
תודה על הניסיון, אך הבעיה שאני לא מוצאת שום תקייה כזאת בשום נתיב פרט לתקייה עצמה ששמה היא TEMP.
לדוכמא ניסיתי את הנתיב שהצעת נכנסתי לתקיית C שלי ולא מופיע בה תקיות כמו users/username ועוד .. אפילו ניסתי לחפש את השמות הללו בחיפוש של ההתחל.
מצרפת לך תמונה של מה יש בתקיית C שלי.
וגם מאוד מוזר שכל קובץ אחר שאני פותחת בסקצאפ מרנדר בלי בעיה ובשניה אבל ספציפית הקובץ הזה כן. לדעתי זה בעיה ספציפית שמשומה התחילה.. האם נתקלת בזה בעבר? או יש רעיון?

תודה על הרצון הטוב בכל אופן.

קבצים מצורפים:
לפני 9 שנים 7 חודשים #2912 מאת ענבל תורי
הי בר,

1. כדי שתמונות יכנסו בצורה ברורה להודעה, אנא הקליקי על הכפתור Insert לאחר שאת מעלה אותן-
כמו כאן.

עכשיו אני ערכתי לך את ההודעה.

2. בתמונה שצירפת, את צריכה ללכת לתיקיית "משתמשים" ולהמשיך משם את החיפוש
(פשוט אצלך הוינדוס הוא בעברית)

3. זה הגיוני מאוד שקובץ כבד לא ירנדר וקובץ קל כן ירנדר.
אם תיקיית ה Temp מלאה זה אומר שהזיכרון של המחשב תפוס בשביל לחשוב על משימות מסובכות.
קבצים מצורפים:
זמן ליצירת דף: 0.246 שניות
Cron Job Starts