התחברות

התראה

הפורום נמצא במצב קריאה בלבד.

עזרה למתחילה כמוני בפוטושופ

לפני 6 שנים 1 חודש - לפני 6 שנים 1 חודש #6012 מאת חן אוחיון
היי ענבלת נרשמתי לאחרונה לקורס הפוטושופ, נהננת מאוד מההסברים (בטוחה שיש לי עוד הרבה לשמוע )
אוטוטו ההגשה הסופית של פרוייקט הגמר שלי(סטודנטית) ובטוחה שדרך קורס זה אני אשדרג בכמה רמות את הפרוייקט
אני עוברת אחר המצגות , עוברת איתך על המצגת השלישית לסדר את סרגלי הכלים בפוטושופ..
אחרי הרבה זמן שלא נכנסתי לפוטושופ , נכנסתי וקפץ לי משהו מוזר שלא הצלחתי להבין ... צירפתי תמונה..
מה זה אומר?

שאלה נוספת- האם הייתי צריכה לקבל לאחר שנרשמתי תיקיית קבצים של אובייקטים וכו? כי לא קיבלתי ודיברת על זה באחת ההדרכות
תודה רבהה מראש על המענה.
חן

קבצים מצורפים:
לפני 6 שנים 1 חודש #6014 מאת ענבל תורי
הי חן,

שמחה שאת נהנית מהקורס :)
מוזמנת לפנות אליי בפרטי ולא דרך הפורום, כל מי שלומד אצלי זכאי לקבל יחס אישי :)

לגבי השאלה שאני שמחה ששאלת אותה כאן באופן ציבורי כי אולי זה קרה לעוד אנשים- כשאת מורידה את פוטושופ מהאתר יש לך 30 יום בחינם, לאחר מכן התוכנה תפסיק לעבוד. זה מצייין את העובדה שנשארו 7 ימים לתקופת הניסיון.

אפשר אחריה לרכוש את פוטשופ- היא לא תוכנה יקרה, עולה 35 ש"ח לחודש בשיטת השכרה חודשית,
אפשר גם לעבוד עם תחליפי פוטושופ כדוגמת 'Photoshop Online' שהם אתרי אינטרנט עם ממשק דומה לפוטושופ ועם פחות פקודות אך אם מישהו לא צריך את החלקים המתקדמים הוא יכול להסתפק בהם (בקורס כן נצטרך את החלקים המתקדמים יותר).

ואפשר כמו את רוב התוכנות גם למצוא באופן פרוץ ולא חוקי באינטרנט... כמובן ששיטה זו אינה חוקית אך היא קיימת.

לגבי התיקיה- אכן קיבלת ממני גם תיקיה עם המון אובייקטים לשימוש מסחרי, נמשיך במייל :)
זמן ליצירת דף: 0.198 שניות
Cron Job Starts