התחברות

התראה

הפורום נמצא במצב קריאה בלבד.

לאחר יותר מעשור של פעילות, הפורום עובר לקבוצות הפייסבוק הפופולריות

←אוטוקאד טריקים ושטיקים

←פוטושופ- טריקים ושטיקים

←סקצ'אפ- טריקים ושטיקים

←ענבלת- קהילת עיצוב- הקבוצה המקצועית

הפורום עדין יהיה פתוח לקריאה אך לא ניתן להגיב או לשאול שאלות חדשות.

אני מודה לכל המשתתפים-היה לי העונג לעזור לכם במהלך השנים.

כעת אשמח לתת לכם את הכח לעזור אחד לשני בצורה קלה דרך קבוצות הפייסבוק,

מה שיאפשר לי להקדיש את תשומת הלב המלאה לקהילה המדהימה שלנו ובקורסים החדשים.

שלכם,

ענבל(ת)

אוטוקאד לא נפתח

לפני 4 שנים 1 חודש - לפני 4 שנים 1 חודש #6810 מאת yossefhc
שלום זה אני יוסף חנניה כהן, היום עבדתי עם אוטוקאד 2016 במשך שעתיים ואז לאחר מכן סגרתי את האוטוקאד כדי לצאת להפסקה קצרה וחזרתי שוב לעבודה מול המחשב וניסיתי לפתוח אוטוקאד אך הופיע לי חלון autocad error report (ראי תמונה מצורפת)
מדוע זה קורה? מה עליי לעשות כדי לחזור לאוטוקאד?
זה כרגע מאוד דחוף לי לטפל במצב כי יש לי עבודה באוטוקאד תודה
קבצים מצורפים:
לפני 4 שנים 1 חודש #6811 מאת ענבל תורי
הי יוסף,
זו הודעה גנרית שאומרת שאוטוקאד קרס... אין מה לעשות עם זה חוץ מלסגור אותה ולפתוח את אוטוקאד מחדש.
אם בכל מקרה שמרת לפני שיצאת להפסקה, אז אין בעיה- פשוט פתח את הקובץ והמשך כרגיל.

אם אוטוקאד במצב רוח טוב הוא יציע לך לפתוח את הקובץ האחרון לפי השמירה האחרונה שלו,
או שיציג לך את ה Recovery manager שם תוכל לפתוח את הקובץ האחרון השמור.

ואם הוא במצב רוח פחות טוב וגם לא שמרת בעצמך את הקובץ, אז אפשר ללכת לקבצי הגיבוי ולקוות שיש שם אחד טוב.

אז מקווה ששמרת! חשוב לשמור את הקובץ כל פרק זמן סביר במיוחד עבור הדברים האלו.

בהצלחה!
לפני 4 שנים 1 חודש #6814 מאת yossefhc
שלום ניסיתי לפתוח גם את הקבצים שנשמרו אבל גם מהם אני מקבל אותה הודעה, האם בהודעה שקיבלתי עליי ללחוץ על send report? עוד דבר מה זאת אומרת לסגור ולפתוח אוטוקאד מחדש? האם למחוק את הסמל אוטוקאד מהמסך ולהוריד מחדש אוטוקאד 2016?
לפני 4 שנים 1 חודש #6815 מאת yossefhc
עוד שאלה- הקבצים שיש על המחשב (לא בדיסק און קיי) שבהם יש עבודות שנשמרו שם רואים אותם בתיקיות האם ניתן להעתיק אותם לדיסק און קיי גם לאחר שאוטוקאד קרס?
לפני 4 שנים 1 חודש #6816 מאת yossefhc
שלום אני שוב רוצה להתייחס לעניין, ראיתי כאן בבלוג 3983 מלפני 4 שנים שמישהי בשם ליאת היה מקרה דומה של קריסת אוטוקאד אבל הצעת לה לעשות ריסטרט ,מה זה? כיצד ואיפה עושים ריסטרט? לגבי התגובות שכתבתי שם למטה תוכלי גם להגיב עליהם? תודה
לפני 4 שנים 1 חודש #6818 מאת ענבל תורי
הי יוסף,
אענה לשאלות לפי הסדר:
1. Send report= לשלוח דו"ח.
אין חובה לעשות זאת, רק כדי שהמתכנתים של אוטוקאד יוכלו לדעת שהיתה בעיה. זה בכל מקרה לא ישפיע על מה שקרה לך במחשב.

מה שכתבתי זה שאחרי שאתה סוגר את ההודעה תפתח את תוכנת אוטוקאד מחדש, אין צורך למחוק שום אייקון או שום דבר אחר.

2. הקבצים שיש לך במחשב או בדיסק און קי אינם קשורים לתוכנה עצמה- אתה יכול להעתיק אותם, ואתה גם יכול שיהיו לך קבצים מסוג Dwg גם אם אין לך את התוכנה, פשוט אם אין לך את התוכנה המתאימה לא תוכל לפתוח אותם..
זה כמו שתקנה 'פיצה לתנור' ותשים אותה במקפיא כי אין לך תנור.. זה שיש או אין לך תנור לא משפיע על מה שיש לך במקפיא.

3. אני באמת לא זוכרת מה כתבתי לליאת ובאיזה הקשר :)
אבל ריסטרט זה איתחול מחדש למחשב- לכבות ולהדליק אותו מחדש.

מקווה שעניתי על כל השאלות :)
בהצלחה!
זמן ליצירת דף: 0.204 שניות
Cron Job Starts