התחברות

התראה

הפורום נמצא במצב קריאה בלבד.

איך לעשות עיגולים באותו גודל בדיוק?

לפני 8 שנים 2 חודשים - לפני 8 שנים 2 חודשים #4300 מאת Help
היי ענבל
אני מקווה שתביני אותי ותוכלי לעזור לי..
אני רוצה לסמן חלק מתמונה בעיגול (חלק יחסית קטן ולתחום אותו בעיגול קטן), לצורך העניין למשל לתחום את הפנים שלי בעיגול ולהעביר לדף אחר..
הבעיה שלי מתחילה כי בתמונה הזאת יש גם פנים של אדם אחר שאני רוצה לתחום בעיגול, אך מה שחשוב לי פה הוא שהעיגול יהיה בדיוק באותו גודל של העיגול שאיתו תחמתי את פניי
ברור לי שאם אתחיל לסמן בעזרת כלי האליפסה, עיגול חדש... הסיכוי שאצליח ליצור עיגול באותו גודל בדיוק כמו העיגול הקודם ממש אפסי..

יש אולי דרך לשמור תבניות של עיגולים שעשיתי? בלי התוכן של אותם עיגולים, כלומר בלי שיישמרו גם הפנים בתוך העיגולים..
או שישנה דרך אחרת בכלל לעשות זאת?

אובדת עצות..
תודה רבה לך!
לפני 8 שנים 2 חודשים #4301 מאת Help
שכחתי להוסיף שאני לא רוצה להשתמש ב pen tool בעניין הזה.. ממש מעדיפה את כלי האליפסה
לפני 8 שנים 2 חודשים #4302 מאת ענבל תורי
הי הלפ,

כדי לעשות עיגול מדויק יש להשתמש בכלי האליפסה תוך כדי לחיצה על שיפט (מה שיהפוך את האליפסה לעיגול)
ואז להוסיף לחיצה על מקש הרווח-
מה שיגרום לך לשליטה במיקום על העיגול על גבי הדף וכך תוכלי למקם אותו ולשלוט על גודלו תוך כדי תזוזה.

בהצלחה!
המשתמש(s) אמרו תודה: Help
לפני 8 שנים 2 חודשים - לפני 8 שנים 2 חודשים #4303 מאת Help
תודה רבה ענבל אבל לא לזה התכוונתי..
אני רוצה לעשות פעמיים עיגול זהה לחלוטין במידותיו, אבל לא ניתנת לי האפשרות לעשות קופי פייסט בסיטואציה הזו,
כי פה אני תוחמת פנים של דמות ואם אעשה קופי פייסט לזה, כל התחימה תועתק לי (כולל הפנים)

ובקצרה יותר- אני רוצה לעשות עיגול, ואז לעשות עיגול נוסף בדיוק באותן מידות של העיגול הראשון ללא קופי פייסט,
אז איך אדע מה המידות של העיגול הראשון שעשיתי?

תודה רבה מקווה שהסברתי טוב יותר..
לפני 8 שנים 2 חודשים #4305 מאת ענבל תורי
אופציה ראשונה (די פשוטה)- תוכלי לשכפל את השכבה עם העיגול ולמחוק את התוכן שלה וכך להמשיך להשתמש בעיגול.

דרך נוספת (אפשרית רק בגרסאות החדשות יותר) היא להשתמש בכלי האליפסה -דרכו תוכלי לתת מידות מדוייקות בפיקסלים.

בגרסה האחרונה (CC) בוחרים בכלי ומקישים פעם אחת על התמונה- ואז ניתנת האפשרות לתת מידות.
המשתמש(s) אמרו תודה: Help
לפני 8 שנים 2 חודשים #4308 מאת Help
וואו תודה רבה הצלת אותי!!!!!
לפני 8 שנים 2 חודשים #4313 מאת ענבל תורי
בשמחה :)
זמן ליצירת דף: 0.123 שניות
Cron Job Starts