התחברותסיפורי הצלחה חנית כהן, בת 30, עיצוב פנים וסטיילינג

 

 זהו אחד האתרים הכי מעניינים שנכנסתי אליו והכי אהבתי שבעיקר זה מיועד לקבוצת אנשים מסויימים שעוסקים באותו המקצוע...זה פותח הרבה אופציות למתחילים כמוני ובשאיפה שאכן כן יגיעו עבודות גם דרך האתר...ובלי שום קשר לעבודות יש עוד הרבה דברים שאפשר ללמוד לקרוא לעיין באתר אני אישית נורא אהבתי....ובעיקר את העניין שאת מכוונת תומכת ועוזרת....זכיתי להיכנס לאתר שלך!!!! שיהיה לך שבוע מקסים.

 

רותם ח. בת 29 מתל אביב:

סיימתי לימודי עיצוב ולא ידעתי מאיפה להתחיל לקבל עבודות, בתור שכירה או עצמאית. החלטתי לקחת את כל העבודות שלי ולהכין מהם תיק עבודות יפה ומסודר ומרגע שעשיתי אותו, היה לי את הביטחון לשלוח קורות חיים לעבודות ולהציע את עצמי ללקוחות בתור עצמאית. את תיק העבודות אני עכשיו שמחהלהציג באתר:אני שולחת את כל המתעניינים להסתכל בפרופיל שלי- לא רק שהם יכולים לראות את העבודות, מספר הטלפון וכתובת המייל שלי אלא גם יכולים להתרשם מהמאמרים שכתבתי, הבלוג, ושאלות מקצועיות שאני עונה עליהן בפורום.

 

איתן ד. בן 35, נס ציונה

חיפשתי הרבה זמן דרך נוחה וחינמית להציג תיק עבודות.. יש כל מיני אתרים שמציעים את זה באינטרנט אבל הם תמיד מלאים בפרסומות ולוקח הרבה זמן כדי שיראו כמו שצריך. כשענבל הציעה לי להציג את העבודות באתר של קהילת המעצבים חשבתי שזה בדיוק הפיתרון הנכון בזמן הנכון: מאז אני גאה לשלוח לינק לאתר דרך המייל כשאני שולח ללקוחות הצעת מחיר: הם רואים את תיק העבודות וגם מבינים שאני כבר מקצוען, לא איזה חאפר ורואים שאפשר לסמוך עליי.

 

אור ל. בן 32, גבעתיים

תיק עבודות, פורום, בלוג, הורדות- כמה דברים מגניבים באתר אחד? אני אישיתי מזמן חיכיתי שמישהו ירים את הכפפה לזה ושמח שענבל עשתה את זה. אני בפורום מספר פעמים ביום בודק וקורא הודעות וגם מנסה לעזור לאנשים אחרים. זה בסך הכל מראה לאנשים אחרים שאני יודע מה אני עושה. הלקוחות שלי אוהבים דברים כאלו :)

 

נטלי, בת 22, אור יהודה

ממש התרגשתי מההזדמנות ליצור תיק עבודות ולפרסם את עצמי, במקום שאני מכירה ואני יודעת שלא ינצלו אותי או יקחו כסף אחרי כמה זמן. נעזרתי בענבל במספר פרויקטים לימודיים בשנה שעברה ושמחתי שיכלתי לא רק לעשות את הפרויקטים אצלה ולקבל ציון תותח בלימודים אלא גם לפרסם את העבודות באתר!  אני כבר חושבת על הפרויקט הבא ואיך הוא יהיה באתר... איזה כיף :)

 

אור ל. בן 32, גבעתיים

תיק עבודות, פורום, בלוג, הורדות- כמה דברים מגניבים באתר אחד? אני אישיתי מזמן חיכיתי שמישהו ירים את הכפפה לזה ושמח שענבל עשתה את זה. אני בפורום מספר פעמים ביום בודק וקורא הודעות וגם מנסה לעזור לאנשים אחרים. זה בסך הכל מראה לאנשים אחרים שאני יודע מה אני עושה. הלקוחות שלי אוהבים דברים כאלו :)

 

נטלי ג. בת 23, אור יהודה

אנחנו כמה חברות מהלימודים ומרגע ששמענו על האתר ידענו שנעזר בפורום שלו יום וליל- ענבל הבטיחה לענות שם וגם בטח אנשים אחרים יענו וסוף סוף נוכל לדעת שיש מישהו שעוזר לנו בחינם כשיש בעיה. חוצמזה שהבלוג ממש מגניב ואני כבר חושבת מלא זמן על מה לעשות אותו ממש מתרגשת !

 

סיגל ו. בת 41, ראשון לציון

לאחר 2 ילדים ואחרי 2 תארים במדעים מדוייקים החלטתי לעשות הסבה מקצועית. למדתי בבילדינג במשך שנתיים וחצי ארוכות ובסוף הגעתי לסיום. במשך זמן מה אני מחפשת פיתרון לפרסום ובכלל, אני מרגישה שהמעצבים בישראל יכולים לתת כתף ויד במיוחד לאלו שמתחילים, כי גם הם היו פעם במצב הזה. מאוד הופתעתי ושמחתי לראות שיש מיזם של קהילה שיתופית, מעודדת, מפרגנת ועוזרת. אני יודעת שאני הולכת לעזור במה שאני יכולה בייעוץ ובתמיכה, אפילו אם נפשית ומקווה שהמיזם רק ירים את כולנו למעלה ויעזור למעצבים מתחילים לקבל עזרה מהמעצבים היותר מנוסים, ואפילו עבודות. יישר כוח.

 

מרים ע. בת 48, הרצליה פיתוח

מספר אנשים פנו אליי בחודש שעבר דרך חברים משותפים ואמרו שהם שמעו עליי רבות וביקשו לראות תיק עבודות. בפועל, לא ממש עשיתי הרבה עבודות אלא יותר בתוכנה סקטצפ, וקצת צילומים פה ושם מהבית שלי. למזלי, אני מכירה את ענבל עוד מפרויקטים שנעזרתי בה במהלך הלימודים ולכן ישר באתי אליה כדי שתסדר את הכל יפה לתיק עבודות.

ענבל עזרה לי לעצב ולסגנן את העבודות: גם דרך שיפור המודלים של סקטצפ ובחירת המבטים הנכונים וגם דרך עבודה על התיק בפוטושופ. אין ספק שהתיק עכשיו מייצג אותי בצורה אמיתית ואני מרגישה ביטחון לשלוח אותו ללקוחות. והנה, קיבלתי ככה כבר שני פרויקטים!

 

אייל ג. בן 58, אדריכל נוף מכפר סבא

אני מזמן לא צריך להציג תיק עבודות כי אנשים מגיעים אליי דרך לקוחות מרוצים, אבל אני ממש שמח שיש את הקהילה הזו כדי לעזור לאלו שרק מתחילים. אני אישית מחפש כרגע מעצב פרילנסר במשרה חלקית כדי שיעזור במספר הדמיות ושרטוטים. קשה למצוא עובדים טובים במקצוע הזה, ואני שמח על ההזדמנות להסתכל באתר ולחפש את העובד הבא שלי. אני מתכוון לחפש בתיקי העבודות משהו מקורי ורענן כמו שאני אוהב וגם לקרוא בפורומים ובבלוג כי חשוב שהוא יהיה בנאדם. זה נחמד שאפשר להכיר ככה את העובד ולקבל חוות דעת לפני שמזמינים סתם דרך קורות חיים במייל. יפה מאוד על היוזמה.

 

 

רוצים לשתף אותנו בסיפור ההצלחה שלכם?

שילחו מייל עם שם, גיל', מקצוע ועיר מגורים וספרו במספר משפטים על כיצד להיות חלק מקהילת העיצוב קידם אתכם. הסיפורים שלכם יהוו השראה ומקור לעידוד לשאר הקוראים!

את המייל לשלוח ל-

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Cron Job Starts