התחברות

התראה

הפורום נמצא במצב קריאה בלבד.

ברק והשתקפויות- עזרה בהולה

לפני 10 שנים 2 חודשים - לפני 10 שנים 2 חודשים #2246 מאת נעה ב
היי ענבל,

אשמח לעזרתך הדחופה...

עבר זמן מאז רינדרתי ואני לא ממש זוכרת/יודעת איך מוסיפים ערכים של השתקפויות וברק לחומרים.

אני יודעת שזה אמור להיות ב material אבל לא הרבה מעבר לזה, וכששיחקתי עם הערכים אז איבדתי תכונות מסויימות.

אני רוצה שהרצפה, המקרר והתקרה יהיו מבריקים ושיראו השתקפות של מה שמולם/לידם ברמות שונות.
איך?

תודה מראש,
נעה

קבצים מצורפים:
לפני 10 שנים 2 חודשים - לפני 10 שנים 2 חודשים #2249 מאת ענבל תורי
הי נעה,

1. דברים טכנים:
א. אנא הקפידי לשאול את השאלה במקום הנכון: שאלת אותה בפורום אוטוקאד (העברתי אותה עכשיו לפורום וי-ריי).
ב. זה מצוין שהכנסת תמונה, אך כדי להשלים את התהליך: לחצי על הכפתור Insert לאחר שאת מעלה תמונה כדי לגרום לה להיות חלק מההודעה בגודל גדול ולא בתחתית כמו בול קטן.

2. לגבי החומרים:
יש אכן כמה וכמה חומרים בתמונה שצירפת וכדי שהם יראו טוב יש לערוך אותם בפוטושופ וליצור מהם מפות באמפ.
תהליך זה הוא יחסית עם הרבה שלבים אז לא אוכל לפרט אותו כאן=הפורום הוא מקום לשאלות ממוקדות וקצרות.

חומרים שאין צורך בכך, כמו המתכת של המקרר, ניתן לייבא (להכנס לעורך החומרים של וי-ריי וללחוץ עם עכבר ימין על השם של החומר ו Import Material)

בהצלחה,
ענבל
לפני 10 שנים 2 חודשים #2250 מאת נעה ב
היי ענבל,

סליחה על הבלבול, אני במרתון רינדורים ולא ישנתי מיום שישי, אז לא שמתי לב... :pinch:

בסוף מצאתי דרך ממקודת וקצרה לערוך את החומרים בויריי (הוספתי שכבת השתקפות בחומר וערכתי את הגדרות הברק והשקיפות)
אבל מעניין אותי לדעת למה הצעת לעשות את זה בפוטושופ? נשמע הרבה יותר מסובך...

אם זה לא המקום לשאלה, שוב סליחה, פשוט לא הייתי חושבת שזה מה שתציעי, ומעניין אותי לדעת מה היתרונות לעומת מה שעשיתי?

המשך יום נעים,
נעה
קבצים מצורפים:
לפני 10 שנים 2 חודשים #2251 מאת ענבל תורי
שמחה שהסתדרת,

העריכה של החומרים בפוטושופ היא למשל לאריחי הרצפה = כדי ליצור מפת באמפ (בליטות ושקעים) עבור הפוגות.
אפשר גם ליצור מפה של ברק: היכן האובייקט יבריק יותר והיכן פחות.
זמן ליצירת דף: 0.250 שניות
Cron Job Starts